GRASZ BÓR Festiwal

GRASZ BÓR Festiwal to organizowany oddolnie, plenerowy festiwal muzyczny odbywający się pod hasłem „od Sasa do lasa”, a co za tym idzie, o bardzo pojemnej formule i szerokim spektrum gatunków muzycznych.
W ciągu trzech dni odbywa się ponad 20 koncertów zwieńczonych setami DJ-skimi.
A wszystko to w niezwykle klimatycznej przestrzeni parku rozrywki Leśny Tabor, w otoczeniu dzikiej przyrody, w samym środku prawdziwego lasu.
Niepowtarzalna atmosfera, świetna muzyka, w niezwykłych okolicznościach przyrody. Czy można chcieć więcej?
Nic tylko wbijać z namiotem i kolekcjonować wrażenia. Impreza kończy się w niedzielę o późnych godzinach nocnych, więc sugerujemy zadbać o poniedziałkowy urlop 😉
Grasz Bór! Grasz Bór?? Ja – gram! Ty – grasz! On, Ona, Ono – gra! Wszyscy Oni grają!! Grajmy więc i grajcie!! We wszystkich koniugacjach, deklinacjach i językach. Na chwałę ptactwa i wszelkiego leśnego stworzenia. Niech Bór zabrzmi muzyką!

KONTAKT:

MAIL: graszbor@gmail.com

FB: @graszborfestiwal

Co w tym roku... czyli słów kilka o IV edycji

Znamy już datę kolejnej edycji.
5-7 sierpnia 2022
Oraz obsadę tegorocznego Grasz Boru – zapowiada się naprawdę obiecująco. Nim jednak przedstawimy Wam detalicznie tegoroczny „drzewostan”, zaczniemy od prezentacji “korzeni”, z jakich się on wywodzi. A jest tego mnogo – wszak nie pierwszy raz gramy w myśl hasła: „Od Sasa do lasa!”. Zapraszamy Was zatem – już dzisiaj – do odbycia razem z nami tej trzydniowej, międzygatunkowej podróży muzycznej. Od folku, folk rocka, art melancholy, rocka, art rocka, rock n’rolla, rocka progresywnego, rocka echonośnego, electro rocka, psychodelicznego rocka… przez indie, indie grunge rocka, punk rocka, alternatywnego punk rocka, disco punk, grunge, awangardę, cold wave techno i psychodeliczny jazz-rock… aż po thrash ambient, thrash metal, melodyjny metal punk, nu metal… Uff… słowem: nie jeden dendrolog osiwieje 😉 Więcej szczegółów już wkrótce. Grasz Bór! Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/311036117539862
Na razie nie podajemy więcej szczegółów, ale wiemy, że wielu z Was chętnie się tam pojawi bez względu na nie. Zapisujcie zatem w kajecikach, planujcie, zapraszajcie i szerzcie nowinę wśród ludzi dobrej woli 😉 Wszak w sierpniu robimy hałas! GRASZ BÓR!

Tak się przedstawia ramówka IV edycji:

piątek – 5 sierpnia – start 16:00
JAM
WADADA
Earthtwins
Chmury
Kraina Przyjemności
Ankh
Szelest
Deceaded
DJ
sobota – 6 sierpnia – start 16:00
Drużyna 10 sedesów
SIAKI
Deep Alley
Black Star Mantra
Bajzel
SYMPTONE
vacek bez macek
Highsanity
AMOK
DJ
niedziela – 7 sierpnia – start 13:00
Viimaheim
Les Souvenirs
Rumore
Rosemerry
MIR
Żmij
Indigo Child
Amarok
JAM

Karnety i bilety na IV EDYCJĘ:

UWAGA! UWAGA!
Rozpoczynamy sprzedaż karnetów 3-dniowych i biletów na poszczególne dni:
Jak może zauważyliście – są one w dwóch wersjach cenowych: zwykłej – 70zł i tzw. “mecenas” – 100zł. * Skąd się to bierze? Chcemy, żeby w tym roku nasi Artyści zaprezentowali się dla Was na dwóch scenach – jak łatwo się domyślić wiąże się to z kolejnym wzrostem kosztów, ale również z usprawnieniem systemu montażu i demontażu poszczególnych zespołów, a co za tym idzie z krótszymi przerwami pomiędzy koncertami. Jak na oddolną inicjatywę są to już – przy innych kosztach koniecznych – trudne do udźwignięcia wydatki. To właśnie na ten cel pójdzie ta nadwyżka. Jeśli się uda – to w dużej mierze głównie dzięki Wam. Tak więc w tym roku każdy z Was może stać się Mecenasem IV edycji GRASZ BORu – do czego nie tyle namawiamy co gorąco o to prosimy, bo gra warta jest świeczki
😉
WAŻNE! Jedynie karnet uprawnia do rozbicia namiotu na polu namiotowym.
Całą imprezę poprowadzi – jak zwykle – nietuzinkowy tercet konferansjerów z Teatr Bez Rzędów:
Grzegorz Eckert, Jakub Popławski i Jakub Sochacki
A wszystko to w niezwykle klimatycznej przestrzeni parku rozrywki Leśny Tabor – w otoczeniu dzikiej przyrody, w samym środku prawdziwego lasu. Nic tylko wbijać z namiotem i kolekcjonować wrażenia.

Bądź na bieżąco - obserwuj Festiwal na Facebooku

GRASZ BÓR Festiwal

1 dzień 17 hours temu

Reminiscencja oddająca klimat i ducha ostatniej imprezy 😉 Dzięki jeszcze raz dla: AMOK, Amarok, Ankh, Bajzel, Black Star Mantra, Chmury, Deep Alley, Deceaded, Drużyna 10 Sedesów, Earthtwins, Kraina Przyjemności, Les Souvenirs - GypsyJazz Music, MIR, RoseMerry, Rumore, Siaki, SYMPTONE, vacek bez macek, Viimaheim, WADADA, Warany, Żmij ------------- link do wydarzenia na rok 2023: www.facebook.com/events/1279436269494202 link do wersji yt: youtu.be/U57bd0dC5LY

GRASZ BÓR Festiwal is at Leśny Tabor.

5 dni 13 hours temu

Ok - ospale ruszamy z publikacją materiałów.
Oto pierwszy z nich 😉
Żmij!
Przy okazji zapraszamy do zasilenia wydarzenia na 2023:
www.facebook.com/events/1279436269494202
___________________
wersja yt:
youtu.be/dhXyEwwrWGg

GRASZ BÓR Festiwal

6 dni 16 hours temu

Wywiady! Wywiady! Wywiady!
Poznajmy bliżej tych, którzy dla nas grali w tym roku.
(niestety przeoczyliśmy okazję rozmowy ze Żmijem, ale jak to mówią "co się odwlecze..." - trzeba to będzie nadrobić w trakcie którejś kolejnej edycji 😉 )
W roli dociekliwych dochodzeniowców oczywiście nasi nietuzinkowi: Jakub Popławski i Jakub Sochacki pod batogi... tzn. batutą Starszego Konferansjera (Grzegorz Eckert)