Laser Tag

Laser Tag - Leśny Tabor

Nie przepadasz za bólem, farbą, parującymi maskami i kombinezonami w trakcie upałów? Za to cenisz sobie swobodę i możliwość gry w niemal każdej przestrzeni, nie ograniczonej poligonową siatką? Musisz spróbować laser taga!

Czym jest Laser-tag ?

Znany też jako „laserowy paintball” – to bezbolesna gra symulująca pole walki w której może wziąć udział praktycznie każdy bez względu na wiek i predyspozycje. Jest to gra grupowa, zalecana wielkość grupy do gry to 4+ osób. Klasyczne kulki zastępuje tutaj bezpieczna fala podczerwieni emitowana z karabinu. Czujniki trafień znajdujące się na głowie oraz w samym karabinie oraz oprogramowanie kontrolujące grę generuje statystyki z rozgrywek. Liczy się celność, szybkość ale także strategia zespołowa!

Jest to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi w atmosferze współzawodnictwa.

Jak gramy?

Zapewniamy najsilniejszą dawkę elektromagnetycznej adrenaliny. Dzięki sprzętowi firmy Intager – laser tag equipment manufacturer gracze mają możliwość przybrania różnych ról w trakcie gry (żołnierz, medyk, snajper, dowódca, wsparcie) a także grania w rozmaite scenariusze, z których dokładny przebieg gracze otrzymują na koniec w postaci liczbowego raportu. Liczba wirtualnych żyć czy amunicji, rodzaj broni, ilość zadawanych obrażeń, kryterium przyznawania punktów – te wszystkie parametry oraz wiele innych są pod naszą kontrolą.

Celowniki optyczne – kolimatory i lunety – w które wyposażony jest każdy karabin, oraz zróżnicowany zasięg broni (nawet do 150m przy pełnej celności), zapewniają realistyczne oddanie realiów militarnej potyczki.

LASER TAG W LEŚNYM TABORZE

–  bawimy się o każdej porze dnia i nocy

– do dyspozycji różne lokacje: poligon paintballowy, teren leśny, otwarta przestrzeń, wzdłuż strumienia, wokół budynków gospodarczych… ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia

CENNIK

– 2 x 20 min – 30 zł

– 1 godzina – 40 zł
*przy 10 osobach 1 godzina – 350 zł

KONIECZNA UPRZEDNIA REZERWACJA!

 

0 km
od rzeszowa
0 km
od jasionki
0 km
od krakowa
0 mil
od sherwood
Obserwuj Nas